Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Manažment a financovanie v zdravotníctve (Peter Ondruš, Iveta Ondrušová) - Peter Ondruš, Iveta Ondrušová

Manažment a financovanie v zdravotníctve (Peter Ondruš, Iveta Ondrušová)

Monografia si kladie za cieľ poskytnúť prehľadné informácie o efektívnom riadení a financovaní zdravotnej starostlivosti....


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,50€
Zľava 7%
16,28€

Monografia si kladie za cieľ poskytnúť prehľadné informácie o efektívnom riadení a financovaní zdravotnej starostlivosti. Táto príručka im pomôže zorientovať sa v spleti právnych noriem, nariadení a predpisov, ako aj získať prehľadné teoretické vedomosti o riadení a financovaní v zdravotníctve.


Obsah tvorí 14 kapitol, ktoré pojednávajú o témach: zdravotná starostlivosť v Slovenskej republike, riadenie zdravotníckej organizácie, informácie a informačné systémy, výchova a riadenie ľudských zdrojov v zdravotníctve, strategický manažment, manažment kvality, etické a právne aspekty poskytovania zdravotnej starostlivosti, financovanie zdravotnej starostlivosti, finančný manažment zdravotníckej organizácie, základné princípy marketingu zdravotníckej organizácie, krízový manažment v zdravotníctve a farmakoekonomické metódy v zdravotníckom manažmente. Súčasťou je aj krátky prehľad anglicko-slovenských výrazov k danej problematike.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788097253592 Počet strán: 328 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách