Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Veža na úsvite (Trón zo skla 6) (Sarah J. Maas) - Sarah J. Maas

Veža na úsvite (Trón zo skla 6) (Sarah J. Maas)

Trón zo skla 6

Sarah J. MaasSlovart (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
Zľava 7%
11,11€


Začítajte sa do šiesteho pokračovania najúspešnejšej fantasy ságy súčasnosti Trón zo skla, ktorého dej sa odohráva zároveň s piatym dielom Búrka v impériu. Znovu objavte čaro príbehov Sarah J. Maas, tak ako si ho pamätáte zo začiatku série.

Kapitán kráľovskej gardy Chaol Westfall bol známy svojou chrabrosťou, silou a bezpodmienečnou oddanosťou korune. No všetko sa zmenilo po zničení skleneného zámku a vyvraždení jeho mužov, hoci adarlanský kráľ ušetril jeho život. Duša sa síce časom zahojí, no jeho telo je nenapraviteľne poškodené. Uzdravenie mu ponúkajú len legendy o tajomstvami opradených liečiteľoch v ďalekej krajine na Južnom kontinente. Nad Erileou sa však znášajú búrkové mraky, Aelin a Dorian sa nedokážu vyhnúť ničivej vojne a ich jedinú šancu na víťazstvo držia v rukách Chaol a Nesryn a ich schopnosť presvedčiť mocných pánov juhu, aby sa pridali k vojne na severe. Južný kontinent však skrýva mnohé tajomstvá, ktoré môžu mať nečakané následky pre celý svet.

Originálny názov: Tower of Dawn Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055631646 Počet strán: 656 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách