☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Všetci mocní Kremľa (Michail Zygar) - Michail Zygar

Všetci mocní Kremľa (Michail Zygar)

Aká veľká je moc, ktorá sa ukrýva v rukách Vladimira Putina? A ako ďaleko sú tie ruky schopné dosiahnuť? Je to človek,...

Michail ZygarAbsynt (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,99€
Zľava 7%
13,01€

Aká veľká je moc, ktorá sa ukrýva v rukách Vladimira Putina? A ako ďaleko sú tie ruky schopné dosiahnuť? Je to človek, ktorého sa máme právom báť?

Ruský novinár Michail Zygar napísal knihu Všetci mocní Kremľa, v ktorej sa rozhodol neustále sa opakujúce otázky okolo Kremľa a Putina analyzovať do hĺbky. Kniha sa rýchlo stala ruským bestsellerom.
Zygar sa veľa pýta – a pýta sa hlavne mocných a najmocnejších. Z informácií z prvej ruky komponuje obraz premeny, ktorou počas „putinovskej“ éry prešla nielen ruská spoločnosť, ale aj samotný neobmedzený vládca Vladimir Vladimirovič Putin. Ako sa z niekdajšieho reformátora stal nepriateľ Západu a majster propagandy? A kam to celé smeruje?

Otázok je v Rusku priveľa a ani kniha Michaila Zygara Všetci mocní Kremľa neponúka univerzálne odpovede. Istotne však môže pomôcť pri orientácii v spletitých labyrintoch politiky súčasného Ruska.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 188×115 mm ISBN: 9788089845835 Počet strán: 480 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách