Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Zdravá a krásna (Jessica Sepel) [SK] - Jessica Sepel

Zdravá a krásna (Jessica Sepel) [SK]

Výživová poradkyňa Jessica Sepel to zažila na vlastnej koži - točila sa v kruhu neustálych diét a prehnaného cvičenia, ktoré...

Jessica SepelMotýľ (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,80€
Zľava 44%
4,90€

Výživová poradkyňa Jessica Sepel to zažila na vlastnej koži - točila sa v kruhu neustálych diét a prehnaného cvičenia, ktoré jej ničili zdravie. A to všetko len preto, aby získala svoju vysnívanú postavu. Nakoniec si však povedala a dosť. Niekoľko rokov venovala štúdiu zdravej výživy a postupne sa naučila, ako si vyliečiť svoj vzťah k jedlu a citlivým prístupom získať to, po čom tak túžila - zdravé a krásne telo.


Dnes ju nasledujú stovky jej vlastných klientok a tisícky fanúšičiek po celom svete, ktoré sa riadia jej skvelými tipmi, ako byť zdravá a krásna.

Jessica verí, že zdravie a krása idú ruka v ruke a začínajú takými pozitívnymi zmenami v životnom štýle, akými sú viac spánku, menej stresu, kvalitnejšie vzťahy s blízkymi ľuďmi a zdravým a výživným jedlom. Vo svojej knihe nabáda ženy, aby si vytvorili pozitívny vzťah k jedlu - nech im prináša radosť, ale bez toho, aby na ňom boli závislé. Jedlo má byť v prvom rade výživa a nie zmysel života. Odporúča konzumovať zdravé domáce pokrmy bez pridaného cukru, umelých sladidiel a rôznych aditív. Vysvetľuje zásady zdravého stravovania nielen pre zdravie, ale aj krásu ženy, a prezrádza 120 najlepších receptov zo svojej vlastnej kuchyne. Súčasťou knihy sú aj stravovacie plány, vďaka ktorým znova objavíte slobodu v stravovaní a začnete sa tešiť z dobrého jedla, ako aj zdravého a krásneho tela.

Originálny názov: The Healthy Life Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Odporúčaný vek: 12+ Rozmer: 165×235 mm ISBN: 9788081641213 Počet strán: 320 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách