Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Evviva Roma (A2) (autorov Kolektív) - Giorgio Massei, Antonio Gentilucci

Evviva Roma (A2) (autorov Kolektív)

Un divertente viaggio tra le mille curiosita di Roma! Vuoi scoprire un passaggio segreto o i misteri degli antichi romani?...


🍌 Odosielame o 7 dní.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
8,50€
Zľava 7%
7,91€

Un divertente viaggio tra le mille curiosita di Roma! Vuoi scoprire un passaggio segreto o i misteri degli antichi romani? Allora, parti con noi! Roma: una delle citta piu belle del mondo! Vuoi conoscere Roma? Allora comincia questo viaggio dalla A alla Z sulle mille curiosita, tradizioni, ricette, luoghi particolari, misteri e tanto altro della “citta eterna”. Puoi fare un giro in bicicletta lungo il fiume Tevere, o partecipare ad eventi importanti come il Festival del Cinema, mangiare cibi buonissimi o fare spese nei mercatini. Buona lettura e… buon viaggio!
"Zábavná cesta cez mnohé atrakcie Ríma!
Chcete nájsť tajnú chodbu alebo tajomstvo starých Rimanov? Tak sa k nám pridajte!
Rím je jedným z najkrajších svetových miest! Chcete ho spoznať? Prejdite s nami cestu tisícich atrakcií, tradícií, receptov, výnimočných miest a tajomstiev „večného mesta“. Môžete sa previesť na bicykli popri rieke Tiber alebo zúčastniť sa významných udalostí, ako je napríklad Filmový festival, môžete jesť chutné jedlo alebo ísť nakupovať na blšie trhy. Veľa zábavy pri čítaní a šťastnú cestu!"

Príloha: CD Jazyk: talianský Rok vydania: 2016 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788853621061 Počet strán: 64

Zaradené v kategóriách