Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Skazky národa Slovanov: O jasnom sokolovi (Matej Tomík) [SK] - Matej Tomík, Alena Zverinová

Skazky národa Slovanov: O jasnom sokolovi (Matej Tomík) [SK]

Kniha O jasnom sokolovi je súčasťou zbierky kníh s názvom Skazky národa Slovanov. Ide o zbierku so starými rozprávkami –...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,00€
Zľava 7%
10,23€

Kniha O jasnom sokolovi je súčasťou zbierky kníh s názvom Skazky národa Slovanov. Ide o zbierku so starými rozprávkami – skazkami, ktoré v sebe nesú hlboké posolstvo a odkaz našich predkov. Jednotlivé skazky budú vydávané ako samostatné knihy. Všetky príbehy budú v pôvodnom znení tak, aby plnili svoj význam. Význam taký dôležitý, že jeho skutočnú hĺbku je možné pochopiť až po zamyslení sa nad významom slov. Tieto príbehy boli časom menené a upravované, čo malo za dôsledok zmenu obsahu deja.

Cieľom príbehu O jasnom sokolovi je, aby naše deti prišli do kontaktu s informáciami a znalosťami, ktoré rezonujú s našou kultúrou a tak umožnia plnohodnotný rast a napredovanie. Je dôležité, aby naše deti poznali minulosť svojich predkov a ich skutočnú úroveň znalostí, technologického vývoja a v neposlednom rade i charakterové črty osobností.

Vlastnosti ako česť, pravdovravnosť, odvaha a čistá láska sú dôležitou súčasťou našej kultúry. Sú to črty, ktoré nás formujú do podoby, akej sme hodní. Ide o črty, ktoré sú našimi predkami vyzdvihované, oslavované a označované ako božské. Toto sú vlastnosti veľkého národa Slovanov.

Námet príbehu O jasnom sokolovi sme čerpali z pôvodných ľudových rozprávok a tiež z knihy Minulosť a budúcnosť od Nikolaja Viktoroviča Levašova. Jeho dielo nám ukazuje skutočnú hodnotu tohoto príbehu.

Toto je dedičstvo našich veľkých predkov, je určené pre všetkých, ktorí kráčajú po ceste duchovného vývoja.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Odporúčaný vek: 6+ Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788097129088 Počet strán: 74 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách