Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Tajomné Karpaty - Nesmrteľný les - Erik Baláž
DVD (17,01€) DVD (8,91€) DVD (26,73€) DVD (8,91€)

Tajomné Karpaty - Nesmrteľný les

Tajomné Karpaty - Nesmrteľný les (2017) Režie: Erik Baláž Scénář: Erik Baláž Kamera: Adam Baštek, Jozef Fiala, Karol Kaliský


🍌 Odosielame o 10 dní.
9,90€
Zľava 10%
8,91€

Za posledných niekoľko tisícročí sa európska krajina zmenila viac ako si dokážeme predstaviť. Vysušili sme mokrade, zregulovali rieky, vyrúbali alebo premenili lesy, vyhubili veľké zvieratá. A predsa, existuje jedno miesto, ktoré sa takmer nemení. Zo skalnatej pôdy pod Kriváňom vyrastá Nesmrteľný les. Jeho vládcami sú stáročné borovice limby a ich večný sprievodca medveď.
Život medveďov je tu tesne spojený so životom stromov a celého pralesa. Ten im poskytuje útočisko pred človekom a všetko čo k životu potrebujú. V polome nájdu lesné plody a hmyz, v strmom žľabe ulovia jeleňa a za limbovými orieškami sa dokonca šplhajú do korún majestátnych stromov.
Je to prírodný raj. Rozmanitý, nebezpečný, no zároveň krehký a divoký svet, ktorý sa stále riadi zákonmi prírody a nie človeka. A sú to práve prirodzené, nikým neriadené procesy, ktoré zabezpečujú pokračovanie evolúcie a prastarému limbovému lesu jeho nesmrteľnosť.

Jazyk: slovenský 2.0 Rok vydania: 2017 Rozmer: 135×187 mm Výrobca: 8588006883022 Obal: DVD obal Titulky: anglické

Zaradené v kategóriách