🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

Kniha Testujme a rozvíjajme svoje dieťa (autorov Kolektív) - Mária Šimčáková Tóthová, Petra Arslan Šinková, Monika Antošová, Monika Klapková

Testujme a rozvíjajme svoje dieťa (autorov Kolektív)

Ste rodič malého dieťaťa a už si ani nepamätáte, kedy ste sa pokojne vyspali? Iste, nie je to nič príjemné, ale skúste sa...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,90€
Zľava 7%
18,51€

Ste rodič malého dieťaťa a už si ani nepamätáte, kedy ste sa pokojne vyspali? Iste, nie je to nič príjemné, ale skúste sa predsa len zastaviť a uvedomiť si, že čas, keď sa bez vás dieťa nezaobíde, nepohne či nenaje, bude trvať iba niekoľko rokov a že práve tento čas je to najvzácnejšie, čo máte.
Kolektív autoriek v zložení – psychologičky, pediatrička a špeciálna pedagogička – vám ponúka publikáciu, vďaka ktorej sa dozviete, ako možno zmysluplne tráviť chvíle so svojimi deťmi. Autorky prezentujú svoj odborný pohľad, čerpajú z dlhoročných skúseností a poradia vám, ako deti testovať a vzápätí rozvíjať ich schopnosti v jednotlivých obdobiach od novorodenca do 6 rokov.
V tejto prehľadne členenej publikácii nájdete okrem informácií, ako sa dajú rozvíjať jednotlivé schopnosti dieťaťa, aj námety, ako dosiahnete pokojný spánok bábätka, rady a pomoc pri odúčaní od plienok, prehľad hračiek vhodných pre jednotlivé vekové kategórie, inšpirácie na výrobu hračiek či testy na zistenie schopnosti vášho dieťatka.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 190×235 mm ISBN: 9788081426247 Počet strán: 224 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách