Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Podnik a podnikanie (Stanislava Deáková) - Stanislava Deáková, Jana Hlaváčiková, Martin Križan

Podnik a podnikanie (Stanislava Deáková)

príklady a prípadové štúdie (pracovný zošit) Kolektív autorov pripravil učebnú pomôcku pozostávajúcu z príkladov,...


🍌 Odosielame o 8 dní.
13,70€
Zľava 5%
13,02€

príklady a prípadové štúdie (pracovný zošit)

Kolektív autorov pripravil učebnú pomôcku pozostávajúcu z príkladov, prípadových štúdií, testov, ako aj výkladu základných ekonomických pojmov z oblasti problematiky podniku a podnikania. Pracovný zošit nadväzuje a súčasne detailnejšie rozpracúva problematiku, ktorá je obsiahnutá vo vysokoškolskej učebnici s rovnomenným názvom.

Obsahová naplň pracovného zošita je rozdelená do deviatich kapitol. Každá kapitola vo svojej štruktúre obsahuje charakteristiku základných pojmov a súvislostí potrebných na objasnenie danej problematiky. V nadväznosti na stručný výklad je uvedený vzorový príklad spolu s riešením. Ďalej nasleduje čiastočne riešený príklad určený na rozvoj a kontrolu nadobudnutých vedomostí. Na samostatnú alebo skupinovú prácu na hodinách, ale aj domáce štúdium sú zostavené neriešené príklady.

Kontrolné testy situované v závere jednotlivých kapitol preveria nadobudnuté vedomosti zo štúdia a pri riešení prípadových štúdií sa ponecháva priestor aj na kreativitu a vlastný názor.

Ide o základnú študijnú literatúru určenú na predmet podnik a podnikanie, ktorý sa vyučuje v prvom ročníku bakalárskeho stupňa dennej aj externej formy štúdia na Fakulte podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Pracovný zošit však možno využiť aj ako odporúčanú literatúru na predmet podnikové hospodárstvo na ostatných fakultách EU v Bratislave, pre záujemcov z hospodárskej praxe môže byť obohatením ich pohľadov a názorov na zložité problémy, ktoré podnikanie a činnosť podnikov so sebou prinášajú.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081684722 Počet strán: 244 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách