Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Pracovný zošit k čítanke pre 2. ročník ZŠ (Kamila Štefeková) - Kamila Štefeková,

Pracovný zošit k čítanke pre 2. ročník ZŠ (Kamila Štefeková)

Pracovný zošit korešponduje s platnou čítankou pre 2. ročník ZŠ od autorského kolektívu Margaréta Nosáľová, Alžbeta Hirková,...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
3,50€
Zľava 7%
3,26€

Pracovný zošit korešponduje s platnou čítankou pre 2. ročník ZŠ od autorského kolektívu Margaréta Nosáľová, Alžbeta Hirková, Eva Dienerová prostredníctvom identicky pomenovaných kapitol, ktoré tvoria rámec jednotlivých skupín úloh.

Pracovný zošit nekopíruje presne obsah jednotlivých textov v čítanke, ale im dáva nový praktický rozmer, ktorý voľne dopĺňa pohľad na danú problematiku. Využíva individuálny prístup pri výchove k čitateľskej gramotnosti.

Úlohy rozvíjajú u žiakov čítanie s porozumením aj logické myslenie vekuprimeraným spôsobom, na niektorých miestach využívajú i medzipredmetové vzťahy s prírodovedou alebo matematikou, riešia aktuálne reálne situácie zo života.

Pracovný zošit obsahuje aj úlohy, ktoré sú druhákmi preferované – napr. osemsmerovky, doplňovačky, kreslenie podľa návodu, hľadanie slov ukrytých v iných slovách a pod. Dielo je doplnené krásnymi, pre deti príťažlivými ilustráciami.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081204166 Počet strán: 64 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách