❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Náš domov jako odraz naší duše - Barbara Arzmüller

Náš domov jako odraz naší duše

Pozor, toto nie je feng-šuej, ale univerzálne vysvetlenie princípov a súvislostí, ktoré sa nachádzajú v našich domovoch!...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,90€
Zľava 7%
8,28€

Pozor, toto nie je feng-šuej, ale univerzálne vysvetlenie princípov a súvislostí, ktoré sa nachádzajú v našich domovoch! Autorka logicky vysvetľuje, ako v dome prúdi energia a čo symbolizuje rôzne usporiadanie vecí. Zaujímavé je v tejto súvislosti pojednanie o poriadku a neporiadku, ktorý niektorí ľudia doma majú. Symbolický rozdiel je pritom v tom, kde neporiadok panuje: niečo iné znamená neporiadok v pivnici a na povale, napríklad.
Každý dom alebo byt má rôzne časti, v prípade poschodových domov aj rôzne úrovne. Kniha opisuje význam a energiu každej z nich. Autorka rozlišuje 7 typov energií a ich vplyv na ľudí aj prostredie. Nazýva a vysvetľuje ich originálne: dynamická, domácka, univerzálna, senzibilná, okázalá, čistá a suverénna energia. V knihe o domove a bývaní samozrejme nesmie chýbať ani zásadná téma hľadanie ideálneho bydliska či sťahovanie sa.
No a podobne ako vo feng-šuej, aj pri tomto prístupe sa naučíte, ako dosiahnuť určité konkrétne ciele a zmeny k lepšiemu tým, že niečo zmeníme vo svojom príbytku, a to s pomocou farieb, kameňov, vôní rastlín.

Jazyk: český Rok vydania: 2016 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788081004728 Počet strán: 216 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách