Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Keď láska zabíja (Macháčová Adriana) - Adriana Macháčová

Keď láska zabíja (Macháčová Adriana)

Denisu Jungovú zasiahla manželova nevera ako prudká živelná pohroma. So slovami – keď si myslíš, že život bezo mňa bude...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 10%
8,91€Denisu Jungovú zasiahla manželova nevera ako prudká živelná pohroma. So slovami – keď si myslíš, že život bezo mňa bude lepší, tak to skús – vyhodí Ivana nekompromisne z ich luxusného bytu. Následky ich rozchodu však nepredvídala. Iba ona sama vie, že silu len predstierala.
Ivan opustil rodinu a presťahoval sa k milenke Simone do malého bytu na sídlisku. Rozhodol sa od základov zmeniť svoj ustálený život, a tak sa hneď po rozvode znovu oženil. Lenže čaro tajnej lásky raz-dva spľaslo a opojenie mladou ženou vyprchalo. Ivan čoraz častejšie vyhľadáva bývalú manželku a stáva sa z neho pozorný otec. Simona to cíti. Trojlístok šťastie nenosí, pripomína si priateľkine slová, a rozhodne sa svoj vzťah brániť. Bojí sa, že Ivana stratí a raz sa vráti k Denise. Simoninu neistotu zvýši aj nečakaný zásah dominantnej svokry. Zdá sa, že jedinou nádejou ženy, ktorá si nepoznala rodičov, je získať si Ivanove deti. Simona verí, že takto preváži pomyselnú misku váh na svoju stranu. Do osudovej hry však nečakane vstúpi ďalšia žena...


Ukážka textu z knihyNenápadne vykĺzla z taxíka a vydala sa za ním. Podišiel k bráne jedného z vchodov. Nehľadel na zvončeky, neprechádzal prstom po umelohmotných drapľavých obdĺžnikoch, nikomu nezazvonil. Sklonil sa, otvoril koženú aktovku, ktorú nosil do práce, a vytiahol zväzok kľúčov. Videla, ako ich v prstoch preberá, posúva na karičke a hľadá ten správny. Z duše jej unikala posledná nádej, srdce divoko bilo, akoby jej chcelo vyskočiť z hrude. Najradšej by sa rozbehla a udrela ho do chrbta, nech sa spamätá.
Čo to robí? zmätene jej vírilo hlavou. Odomyká si. Sám! Svojím kľúčom!
Denisa si siahla na krk, pod prstami cítila vlastný pulz. Pochopila. Býva u tej druhej.
Chcela iba trochu času. Zabudla by. Možno nie zajtra, ale o týždeň by ju Ivanova zrada až tak nebolela. Odchodom k milenke jej muž nadobro spečatil ich rozchod.
Nevedela, ako sa dovliekla späť k taxíku. Pred očami mala hmlu, srdce jej ostrý nôž sekal na kúsky.
Je dobojované. Uprednostnil inú.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 135×206 mm ISBN: 9788055149172 Počet strán: 256 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách