Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Balíček Plán B, Hneď to bude! (Igor Bukovský; Pavol Lipták) [SK] - Igor Bukovský, Pavol Lipták

Balíček Plán B, Hneď to bude! (Igor Bukovský; Pavol Lipták) [SK]

Plán B Výber toho najlepšieho, čo doktor Igor Bukovský za 10 rokov svojej práce s klientmi v Ambulancii klinickej výživy...


🍎 Vypredané
25,00€


Plán BVýber toho najlepšieho, čo doktor Igor Bukovský za 10 rokov svojej práce s klientmi v Ambulancii klinickej výživy objavil, pochopil a prežil.

Okamihy, príbehy a informácie, ktoré vám konečne urobia vo všetkom jasno, podporia vás v krízach a dajú vám motiváciu na každý deň.V úvodnej časti knihy nájdete najnovšie aj všetky potrebné informácie, aby ste sa už nikdy nedali nachytať na hlúposti. Zaujímavé kapitoly: Hlad Metabolizmus Stres Kalórie Časovanie Sedavé zamestnanie Tukové tkanivo Tráviaci systém Emócie Raňajky Večera Spánok.V druhej časti knihy nájdete Manuál: 30-dňovú podrobnú "cestovnú mapu" dôležitých maličkostí, ktoré vám natrvalo zmenia pohľad na seba, na chudnutie a na celý život. Deň po dni sa naučíte využívať najnovšie poznatky a skúsenosti s tým, ako je možné preprogramovať svoje myslenie, tukové bunky aj metabolizmus. Nielenže schudnete, tento manuál vás naučí žiť tak ako žijú ľudia bez kíl navyše.Hneď to bude!Praktická kuchárska kniha plná receptov na rýchle a zdravé jedlá, ktorých príprava sa dá zvládnuť do 20 minút. To ju robí ideálnou pre ľudí žijúcich rýchlo a pre tých, ktorí nepovažujú kuchyňu za svoje životné poslanie.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 240×50 mm ISBN: 8595637000421 Počet strán: 464

Zaradené v kategóriách