Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Maturita z lásky (Marián Kuffa) [SK] - Marián Kuffa

Maturita z lásky (Marián Kuffa) [SK]

Farár Marián Kuffa najradšej hovorí o Božom milosrdenstve. Tvrdí, že ho nemá načítané z kníh, ale zo života a vedel by o ňom...

Marián KuffaKumran (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
4,90€
Zľava 7%
4,56€

Farár Marián Kuffa najradšej hovorí o Božom milosrdenstve. Tvrdí, že ho nemá načítané z kníh, ale zo života a vedel by o ňom rozprávať hodiny. Mnohé spovede po rokoch či rozhrešenia minúty alebo hodiny pred smrťou sú toho dôkazom. Božie milosrdenstvo, spoveď či Matka Božia sú piliere druhého vydania príbehov žakovského farára v knižke Maturita z lásky.
Celý náš život je maturita. Maturita z lásky. Existujú len dve známky: zmaturoval a nezmaturoval. A existuje len jeden predmet: láska. Dal by Pán Boh, aby som čo najlepšie zmaturoval. Najdôležitejší nie je výsledok, ale zápas. Hodnotí sa láska a snaha.
Príbehy v knihe pripravuje a uverejňuje internetový magazín s hodnotami www.cestaplus.sk.
Tam nájdete aj ďalšie príbehy a zážitky farára Mariána Kuffu.


Témy sú v knihe rozdelené do piatich častí:

O Božom milosrdenstve:
BOH SA NÁS NIKDY NEVZDÁ
O spovedi:
NEEXISTUJE HRIECH, KTORÝ BY TI BOH NEODPUSTIL

O mojich deťoch:
PRE MŇA JE ZAUJÍMAVÁ KAŽDÁ DUŠA

O Matke Božej:
OPLATÍ SA MAŤ PANNU MÁRIU ZA KAMARÁTKU

O ceste do neba:
NAJDÔLEŽITEJŠIE JE BOŽIE POŽEHNANIE


Túto knihu ilustrovali väzni z leopoldovskej väznice, ľudia bez domova z Nocľahárne sv. Vincenta de Paul, deti z detského domova v Trenčíne-Zlatovciach a nevyliečiteľná pacientka z hospicu v Trenčíne. Ďakujeme!
„Táto kniha prináša príbehy zo života žakovského farára. Nemá byť však múrom medzi ním a nami, lebo on je svätý a my na to podmienky nemáme. Má byť návodom, že svätosť je možná na každom mieste. Farár Marián Kuffa ukazuje, čo sa pre to dá urobiť. Dôverovať Bohu, milovať druhých tak, ako to potrebujú (nie ako si to zaslúžia), a odpúšťať tým, ktorí vám budú hádzať polená pod nohy.“ – Martin Ližičiar, zakladajúci šéfredaktor internetového magazínu s hodnotami www.cestaplus.sk

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 125×205 mm ISBN: 9788089487745 Počet strán: 96 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách