☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Zmaturuj z nemeckého jazyka 1 - Zuzana Raděvová

Zmaturuj z nemeckého jazyka 1

Sprievodca gramatikou nemeckého jazyka - didaktis - Jazyk: SK - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 256 str. - ISBN: 80-7358-0


🍌 Odosielame o 7 dní.
10,49€
Zľava 7%
9,76€

Učebnica určená na prípravu na maturitu a na prijímacie skúšky na vysoké školy.
Obsahuje podrobný prehľad gramatiky nemeckého jazyka, pričom rešpektuje nový nemecký pravopis. Všetky dôležité gramatické javy sú podrobne vysvetlené v slovenskom jazyku a doplnené množstvom konkrétnych príkladov zo živej hovorenej nemčiny. Dôležité gramatické pojmy sú v záujme lepšieho porozumenia uvádzané aj v nemčine.
Učebnica je doplnená prehľadnými tabuľkami s gramatickými tvarmi a ich použitím a tiež prílohou s prehľadmi výslovnosti, skloňovania, časovania, najpoužívanejších väzieb, nepravidelných slovies. Príloha obsahuje stručný prehľad zmien reformy nemeckého pravopisu v porovnaní s predošlým pravopisom.
V poznámkovom stĺpci čitateľ nájde aj odkazy na cvičenia, v ktorých si môže príslušné gramatické javy precvičiť (v publikácii Cvičebnica nemeckej gramatiky 1, 2, Didaktis 2006).
Kniha je určená študentom všetkých stredných škôl počas celého stredoškolského štúdia, študentom pripravujúcim sa na štátne alebo medzinárodné jazykové skúšky a ostatným záujemcom o štúdium nemeckého jazyka.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2005 Rozmer: 168×240 mm ISBN: 8073580438 Počet strán: 256 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách