Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Päť Tibeťanov, 3. vyd. (S. Kilham Christopher) - Christopher S. Kilham

Päť Tibeťanov, 3. vyd. (S. Kilham Christopher)

Päť Tibeťanov je jogový systém jednoduchých, ale veľmi účinných cvičení, ktorý vznikol v Himalájach. Známy je aj pod menom...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
5,90€
Zľava 7%
5,49€

Päť Tibeťanov je jogový systém jednoduchých, ale veľmi účinných cvičení, ktorý vznikol v Himalájach. Známy je aj pod menom Päť rítov omladzovania. Do Európy sa dostal začiatkom nášho storočia zásluhou penzionovaného dôstojníka britskej armády, ktorý sa s ním zoznámil v tibetskom lamaistickom kláštore. Christopher S. Kilham učí tieto cvičenia od roku 1978 ľudí, ktorí sa snažia zdravšie žiť.
Séria Päť Tibeťanov vyžaduje iba trochu času a úsilia, dokáže však výrazne zvýšiť nielen fyzickú silu a pružnosť, ale aj duševnú bystrosť. Tí ktorí s jogou iba začínajú, spoznajú oslobodzujúci účinok týchto cvikov na vrodenú energetickú silu ľudského tela a mysle. Pravidelné cvičenie zmierňuje napätie a stres, zlepšuje dýchanie a trávenie. Blahodarne pôsobí na kardiovaskulárnu sústavu, vedie k hlbokému uvoľneniu a pohode. Toto cvičenie je nielen účinným prostriedkom na oživenie zmyslov, ale aj na aktivizáciu a využitie životnej energie pri sebapremene.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 130×205 mm ISBN: 9788081114045 Počet strán: 84 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách