Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Čierny humor v bielom plášti 2 (Valo Peter) - Peter Valo

Čierny humor v bielom plášti 2 (Valo Peter)

Po úspechu prvej knihy z prostredia, ktoré každý z nás aspoň raz navštívil, teda z ambulancií, polikliník či nemocníc,...

Peter ValoForza Music (2016)

🍌 Odosielame o 5 dní.
8,50€
Zľava 7%
7,91€

Po úspechu prvej knihy z prostredia, ktoré každý z nás aspoň raz navštívil, teda z ambulancií, polikliník či nemocníc, zozbieral autor Peter Valo ďalšiu päťdesiatku vtipných príbehov z lekárskej praxe s rovnomenným názvom Čierny humor v bielom plášti 2. Jej hrdinami sú skutoční lekári z rôznych kútov Slovenska počnúc obvoďákmi až po vysoko špecializovaných operatérov.
Nie všetky príbehy iskria humorom, sú medzi nimi aj také, ktoré nútia čitateľa skôr k hlbšiemu zamysleniu. Všetky sa však udiali v reálnom čase reálnym ľuďom. Mnohí spomedzi lekárov, o ktorých autor píše, už nie sú medzi živými, no zanechali po sebe nezmazateľnú stopu či už na poli nových objavov a medicínskych postupov alebo v mysli svojich vďačných pacientov a kolegov.
Na Slovensku je tento typ literatúry, ktorý osciluje medzi spomienkou a beletriou, pomerne ojedinelý. Autor, ktorý prácu lekárov dôverne pozná z dlhoročnej novinárskej praxe, podľa rozprávania priamych účastníkov alebo spomienok na tých, ktorí už odišli, vdýchol dušu príbehom a udalostiam, ktoré nás rozosmievajú aj dnes a potvrdzujú staré známe, že smiech lieči.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788089359813 Počet strán: 256 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách