Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Elegantná s madam Chic - Ako som si osvojila francúzsky šarm (L. Scottová Jennif - Jennifer L. Scott

Elegantná s madam Chic - Ako som si osvojila francúzsky šarm (L. Scottová Jennif

Jennifer L. Scottová ako študentka na zahraničnom výmennom pobyte v Paríži bývala u rodiny, ktorá ju inšpirovala a zásadne...

Jennifer L. ScottIkar (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 61%
5,00€

Jennifer L. Scottová ako študentka na zahraničnom výmennom pobyte v Paríži bývala u rodiny, ktorá ju inšpirovala a zásadne ovplyvnila jej životný štýl. Pani domu madam Chic si vzala bezstarostnú dospievajúcu dievčinu z Kalifornie pod svoje ochranné krídla a umožnila jej spoznať, ako Francúzi povyšujú bežné maličkosti života na umenie žiť.
Jennifer svoje skúsenosti zúročila nielen vo vlastnom živote, ale podelila sa o ne s obdivovateľkami parížskeho šik štýlu v úspešných knihách Lekcie madam Chic a Doma s madam Chic. Všetkým, ktorým učaroval francúzsky šarm a nenútené spôsoby, je určená aj jej tretia kniha. Prezrádza v nej, v čom tkvie sila elegancie, ako vďaka správnemu držaniu tela, vhodnému výberu oblečenia, vkusnému účesu a líčeniu pôsobiť kultivovane a sebaisto. Poradí, ako sa prezentovať na verejnosti, vhodne správať v spoločnosti či stať sa skvelou hostiteľkou. Inšpirujte sa a staňte sa šik aj vy!
Z anglického originálu Polish Your Poise with Madame Chic (Simon & Schuster, New York) preložila Zuzana Dudíková.

Ukážka textu z knihyMnohé ženy hovoria: „Keď schudnem, začnem sa pekne obliekať.“ Vravia to celé roky a stále čakajú na ideálnu hmotnosť, aby sa konečne mohli predviesť. Niečo vám poviem: Ak sa vám podarí schudnúť toľko, koľko ste chceli, gratulujem vám. No ak aj nie, ste predsa plnohodnotná ľudská bytosť! Vaša hmotnosť je len číslo na váhe, nehovorí o tom, aká ste, a nemala by vám brániť v tom, aby ste sa pekne obliekali a obdivovali sama seba. Držím sa teórie, že len čo sa ráno každý deň pekne oblečiete, povzbudí vás to, aby ste schudli, a skôr sa vám to podarí. Je to preto, lebo sa k strate hmotnosti nestaviate s myšlienkami porazeného, ale víťaza.

Originálny názov: Polish Your Poise with Madame Chic Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 146×182 mm ISBN: 9788055150642 Počet strán: 240 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách