Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Ja som tu len mačka (Hanna Johansen) [SK] - Hanna Johansen

Ja som tu len mačka (Hanna Johansen) [SK]

Mačka Ilsebill žije v päťčlennej rodine. Jej pozíciu ohrozuje pes, druhý domáci miláčik, a ešte aj bábätko. Ilsebill veselo...

Hanna JohansenPerfekt (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,40€
Zľava 7%
5,95€

Mačka Ilsebill žije v päťčlennej rodine. Jej pozíciu ohrozuje pes, druhý domáci miláčik, a ešte aj bábätko. Ilsebill veselo rozpráva o strastiach svojho citového života, vysvetľuje prečo je najdôležitejšie jedlo a odvráti pohromu, že by musela počas rodinnej dovolenky žiť dočasne v domove pre mačky.
Kniha je ilustrovaná čiernobielymi mačacími portrétmi Hildegard Müller.
Kniha je určená čitateľom od desať rokov. Text však osloví aj dospelú čitateľskú obec, potešia sa jej milovníci mačiek a domácich zvierať, ale aj všetci milovníci dobrej literatúry.
Keď skvelá nemecká autorka napísala knihu Ja som tu len mačka, záujem čitateľov bol taký veľký, že podnietil vydavateľa založiť novú edíciu. Postupne v nej vyšli knihy Ja som tu len pes (2011), Ja som tu len škrečok (2014) a Ja som tu len poník (2015).

Originálny názov: Ich bin hier bloß die Katze Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Odporúčaný vek: 10+ Rozmer: 125×205 mm ISBN: 9788080467562 Počet strán: 128 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách