🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

Kniha To najlepšie pre deti a mládež 1. (kolekcia) - James Luceno, Richard Platt, Manuela Cappon, Simon Adams

To najlepšie pre deti a mládež 1. (kolekcia)


🍎 Vypredané
26,95€

Kolekcia titulov: Indiana Jones /Hrdinovia a zloduchovia - knižka so samolepkami/, Indiana Jones - kompletný sprievodca, Peking, Atlas stredovekého sveta, Slimáčik, máčik a iné slovenské riekanky

Využite jedinečnú možnosť objednať si túto úžasnú kolekciu z vydavateľstva Eastone Books za vynikajúcu cenu!

Zabavte sa s Indiana Jonesom, poznávajte krásy a históriu Pekingu, Skúmajte Atlas stredovekého sveta a učte sa so Slimáčikom, máčikom.Indiana Jones
Pripojte sa k vzrušujúcim dobrodrzžstvám Indiana Jonesa a pátrajte po stratených pokladoch! Spoznajte smrteľné nebezpečenstvo a zákerných nepriateľov, ktorým musí Indy čeliť počas hľadania pamiatok!

Indiana Jones - kompletný sprievodca
Definitívny sprievodca svetom Indianu Jonesa. Od džunglí Južnej Ameriky po púšte Egypta, od vzácnych Šankarových kameňov po svätý grál, táto kniha po prvý raz odhaľuje všetko, čo treba vedieť o archeológovi s bičom, obľúbenom na celom svete. Nájdete tu momentky zo všetkých štyroch filmov – vrátane diela Indiana Jones a kráľovstvo krištáľovej lebky, z televízneho seriálu Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa, komiksov, ako aj exkluzívne ilustrácie a mapy, ktoré sa robili na objednávku do tejto knihy, takže tento kompletný sprievodca je neobjavený poklad pre každého fanúšika Indianu Jonesa!

Peking
Sledujte fascinujúci rozvoj hlavného mesta Číny od dávnych čias podnes!

Originálny spôsob odhaľovania histórie Číny a jej obyvateľov. Skvelé ilustrácie a reprezentatívne prierezy pozývajú čitateľa prebádať vývoj čínskeho mesta.

Atlas stredovekého sveta
Prináša ručne ilustrované mapy, plno informácií o civilizáciách a národoch a je dokonalým obrázkovým sprievodcom na ceste stredovekým svetom.

Slimáčik, máčik a iné slovenské riekanky
Slimáčik máčik, vystrč rožky, dám ti maslo na parôžky... Tradičné slovenské riekanky a veršovačky, ktoré poznáte z detstva, prichádzajú v novom šate. Obľúbené veršíky, ktoré sa prirodzene dedia z rodičov na deti, originálnymi sviežimi ilustráciami doplnila akademická maliarka Anna Gajová.

Jazyk: slovenský Počet strán: 12+143+48+48+56

Zaradené v kategóriách