🎄 Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ 🎄

Na koho to slovo padne

Keď v opustenom dome v pochybnej mestskej štvrti nájdu zohavené telo muža stredného veku, vyšetrovateľka southamptonskej...

M.J. ArlidgeIkar (2016) • Séria Helen Grace • Edícia Svetový bestseller • 2. diel

🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
13,90€

Keď v opustenom dome v pochybnej mestskej štvrti nájdu zohavené telo muža stredného veku, vyšetrovateľka southamptonskej polície Helen Graceová tuší, že to nebude posledná obeť. Prečo však šťastne ženatý muž zavítal uprostred noci do neslávne známej štvrte prostitútok? A čím si zaslúžil, že jeho srdce doručili manželke domov?
Médiá začnú hovoriť o návrate Jacka Rozparovača, ktorý však poľuje na mužov, čo vedú dvojaký život. Cez deň vzorní otcovia a manželia, v noci klienti s pochybnými chúťkami. Helen sa nestihne ani spamätať z posledného prípadu a už musí čeliť ďalšej hrozbe, pri ktorej do poslednej chvíle nie je jasné, kto je korisť a kto dravec.
Z anglického originálu Pop Goes theWeasel (Penguin Books, London2014) preložil Matúš Kyčina.

Ukážka textu z knihy



Vrátila sa do spoločnej kancelárie a hneď zachytila elektrizujúcu zmenu atmosféry. Niečo sa stalo. Tím už na ňu čakal. Fortune sa k nej náhlil s novinkami.
„Potrebujeme vás na Empress Road, šéfka.“
Helen si vzala bundu. „O čo ide?“
„Vražda, pred hodinou nám volal miestny feťák. Máme tam uniformovaných, ale toto by ste mali vidieť na vlastné oči.“
Okamžite sa v nej ozval každučký nerv. V hlase svojho kolegu začula niečo, s čím sa od prípadu s Marianne nestretla.
Strach.

Originálny názov: Pop Goes the Weasel Rok vydania: 2016 ISBN: 9788055149301 Rozmer: 135×205 mm Počet strán: 368 Väzba: pevná Štýl: špionážny, napínavý, tragický, psychologickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách