Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Rezistencia. Zberateľské vydanie - Divergencia 2 (Veronica Roth) [SK] - Veronica Roth

Rezistencia. Zberateľské vydanie - Divergencia 2 (Veronica Roth) [SK]

Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia - Rezistencia - Experiment s bombastickým...

Veronica RothSlovart (2016)

🍌 Odosielame o 5 dní.
19,95€
Zľava 7%
18,55€

Exkluzívne zberateľské vydanie najpopulárnejšej dystopickej série Divergencia - Rezistencia - Experiment s bombastickým bonusovým materiálom. Toto vydanie by nemalo chýbať v knižnici žiadneho fanúšika a knihomoľa!Tris prežila brutálny útok na svoju pôvodnú frakciu. Cena za prežitie je priveľká. Nová budúcnosť sa jej protiví, a tak sa radšej utápa v žiali a sebaobviňovaní.
V mysliach a dušiach frakcií sa rozhostil nepokoj a napätie medzi preživšími každým dňom narastá. Konflikt je už takmer neodvratný - a v čase hroziaceho boja, si musí každý zvoliť jednu stranu barikády, odhaliť najhlbšie tajomstvá a zžiť sa s činmi, ktoré už nemožno zvrátiť.

Toto zberateľské vydanie obsahuje bonusový materiál: poviedku Slobodu Štyrimu - Ako to videl Tobias, rozhovor s Veronicou Roth, esej Veronicy Roth o smrti postáv, zoznam piesní, ktoré počúvala Veronica Roth počas písania Divergencie a Rezistencie, tipy a triky ako usporiadať párty v štýle každej frakcie a plagát, ktorý je súčasťou obálky!

Originálny názov: Insurgent Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 145×230 mm ISBN: 9788055622446 Počet strán: 472 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách