Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Myseľ ako liek - Cesta do hlbín ľudskej duše (Marchantová Jo) - Jo Marchant

Myseľ ako liek - Cesta do hlbín ľudskej duše (Marchantová Jo)

Nakoľko môže myseľ človeka pomôcť pri uzdravení? Určite ste aj sami zistili, že keď ste dobre naladení a keď niečomu úprimne...

Jo MarchantIkar (2016)

🍎 Vypredané
13,90€

Nakoľko môže myseľ človeka pomôcť pri uzdravení? Určite ste aj sami zistili, že keď ste dobre naladení a keď niečomu úprimne veríte, darí sa vám lepšie. Vo všetkých smeroch, z fyzickej i duševnej stránky. Áno, mnoho vecí závisí od našej mysle, od toho, ako veci vnímame a cítime a čomu veríme. Aj pri najväčších problémoch môže byť sila ducha nápomocná, aby sa duša i telo uzdravili. Hoci v mnohých prípadoch ide o veci racionálne nevysvetliteľné, napriek tomu sa dejú. Autorka knihy Myseľ ako liek sa stretla s mnohými ľuďmi, ktorí boli v ťažkej situácii, možno aj na pokraji smrti, ale vlastnými silami, odvahou a silou vôle dokázali prekonať problémy, ktoré im priniesol život. Nie všetko, čo vidíme a počujeme, nie iba lieky nás dostanú z ťažkostí, musíme si vedieť pomôcť aj sami. Príklady v tejto knihe vám pomôžu odhaliť, že v každom z nás je sila, ktorá funguje aj napriek fyzikálnym zákonom.
Z anglického originálu Cure (Canongate Books Ltd, Edinburgh, Great Britain 2016)
preložil Štefan Kočiš.

Ukážka textu z knihyAk využijeme silu mysle, môže nám alternatívna liečba ponúknuť niečo, čo zanedbala konvenčná medicína?
Čím je placebo drahšie, tým lepšie účinkuje – pravdepodobne preto, lebo inštinktívne veríme, že drahšia liečba je efektívnejšia.
U tých, čo cvičia pravidelne, má meditácia plného vedomia potenciál zmeniť myseľ a mozog.
Výskumy naznačujú, že veriaci ľudia majú pevnejšie citové aj duševné zdravie.
Dlhodobý stres môže telu výrazne škodiť.
„Osamelosť uprostred davu“ predstavuje v modernej spoločnosti narastajúci problém.

Originálny názov: Cure Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055147420 Počet strán: 368 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách