Hlbokomorské rozprávky (CD audiokniha) (Monika Kompaníková)

Obľúbené príbehy hlbokomorskej ryby Biby a hada Rada si môžete už aj vypočuť. Exotickým hlbokomorským prostredím vás...


🍌 Odosielame o 6 dní.
8,90€
Zľava 7%
8,28€

Obľúbené príbehy hlbokomorskej ryby Biby a hada Rada si môžete už aj vypočuť. Exotickým hlbokomorským prostredím vás prevedie magický hlas herca Roberta Rotha a skvelá hudba klaviristu Vladislava Slnka Šarišského. Zavrite teda oči a skúste sa ponoriť pod morskú hladinu. Plávajú tam všakovaké príšery, ryby, chobotnice, dračie ryby, morské panny, kôrovce, ulitníky, obrovské cicavce, občas tam zablúdi ponorka či batyskaf. Monika Kompaníková, Robert Roth a Vladislav Šarišský vás dovedú až do tej najtemnejšej hlbočiny, tam, kde je už len tma a zima.

No aj na dne tej najhlbšej priekopy, v hĺbke viac ako desaťtisíc metrov sa dá nájsť nejaký život. Na dne tej najhlbšej priekopy totiž žije jedna ryba. Škaredá, lenivá no dobrosrdečná ryba Biba, jej kamarát had Rado a ďalšie živočíchy, ktoré hlbokomorskú temnotu presvetľujú svojimi lampášmi a spolu podnikajú dobrodružné výpravy.


Nahrávka vznikla podľa knihy Hlbokomorské rozprávky, ktorú ilustrovala Veronika Klímová Holecová a ktorá vyšla v roku 2013 vo vydavateľstve Artforum. Kniha získala množstvo ocenení: na BIB 2015 získala Veronika Klímová Holecová Cenu primátora hl. mesta Bratislavy, vydavateľstvo Artforum Cenu odbornej poroty BIB za mimoriadny vydavateľský počin, prémiu Literárneho fondu a bola zaradená medzi Najkrajšie knihy Slovenska.

1. Ponárame sa . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14:14

2. Nový domov . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16:12

3. Rado súrne potrebuje nový lampáš! . . . . 15:13

4. Výprava za morským sklom . . . . . . . . . . . 14:38

5. Trápenie ryby Biby . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14:05

6. Jednooká obluda . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 13:03

celkový čas 86:85

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 135×125 mm Výrobca: 841161105704 Obal: CD obal