Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Reflexní zóny snadno (Kliegel Ewald) [CZ] - Ewald Kliegel

Reflexní zóny snadno (Kliegel Ewald) [CZ]

Reflexná terapia nie je nič zložité. Je to výborná, jednoduchá svojpomocná metóda, ktorú môžete použiť kedykoľvek a...

Ewald KliegelEugenika (2015)

🍌 Odosielame o 4 dni.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
6,20€
Zľava 7%
5,77€

Reflexná terapia nie je nič zložité. Je to výborná, jednoduchá svojpomocná metóda, ktorú môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Pôsobí ako okamžitá úľava pri rozličných menej vážnych ťažkostiach či chorobách, a tiež ako prevencia pred zhoršením stavu. Táto praktická, prehľadná príručka vám vysvetlí všetko potrebné. Pochopíte, ako máte svoje reflexné zóny sami objaviť. Väčšinou sa nachádzajú na chodidlách, dlaniach a ušiach, niektoré ale aj na hlave alebo bruchu. Dá sa na ne pôsobiť rôznymi druhmi pohybu, čo vám autor vysvetlí. A najmä vás naučí, ako si pomôcť v konkrétnych prípadoch – napríklad pri prechladnutí, bolesti hlavy či bolesti zubov, alebo čo robiť, keď máte studené nohy či trpíte niečím z tohto: citlivosť na zmeny počasia, strach z cesty lietadlom, nevoľnosť, zlé trávenie, zväčšenie prostaty, bolestivá menštruácia, prechod, oslabený mechúr a iné.

Ukážka:
Studené nohy jsou nesmírně nepříjemné a často vedou k zánětu močového měchýře či nachlazení. Teplota nohou závisí na prokrvení a to zase na regulaci malých tepen. Rychlé řešení nabízí masáž reflexních zón na temeni nebo uchu, která nohy zevnitř ohřeje.
Reflexní zóny na temeni ovlivňují koordinaci svalů, tělesné pocity a prokrvení pohybového aparátu.
Reflexní zóny, které mají na starost cévy v dolních končetinách, najdete snadno: prstem jeďte od kořene nosu pár centimetrů nad čelo. Body se nacházejí vlevo a vpravo od středové linie.
Reflexní body, jež bývají na dotek měkčí a citlivější, masírujte jemnými krouživými pohyby svých prstů. Po několika minutách by nohy měla zaplavit vlna tepla.
Na uších se rovněž nacházejí reflexní zóny chodidel a nohou. Jejich masáží dosáhnete lepšího prokrvení končetin.
Malý trojúhelník, ve kterém se zóny nacházejí, důkladně namasírujte. Nejvíce se pro tuto masáž hodí krouživé pohyby.
Zóny na obou uších sevřete mezi palec a ukazováček.
Během masáže byste se měli sedmkrát až desetkrát nadechnout a vydechnout. Tato doba by měla stačit k tomu, aby se vám nohy zahřály.

Jazyk: český Rok vydania: 2015 Rozmer: 117×179 mm ISBN: 9788081004070 Počet strán: 132 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách