Bazár kníh za super ceny!

Kolumbia Jairo Arcila jahoda

Filter 200g

Kávoholik (2023)

🍎 Vypredané
19,90€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

Ste fanúšikom kávy? Prepáčte, zle sme položili otázku. Ste KÁVOHOLIK? Ak je vaša odpoveď áno, máme pre vás niečo, čo budete milovať. Predstavujeme Kolumbia, Jairo Arcila, jahoda. Táto zrnková káva 100% arabika je niečo, čo by mal vyskúšať každý milovník kávy!

Zabudnite na obyčajnú kávu. Jairo Arcila prichádza s chuťovým profilom unikátnej kombinácie zrelých jahôd, cukrovej trstiny a kakaa. A aby to bolo ešte lepšie, ide o kávu zo slávnej farmy Santa Monica, ktorá sa nachádza vo výške 1450 - 1500 m n. m.!

Predstavte si, ako ráno otvárate balenie KÁVOHOLIK Jairo Arcila, jahoda a vaše čuchové bunky sú okamžite ovplyvnené fascinujúcim zážitkom. Neodolateľná vôňa jahôd a výnimočná chuť tejto kávy sú doslova rajom pre vaše zmysly. Okrem toho, jej acidita a telo sú na ideálnej úrovni, zatiaľ čo intenzita je na maxime. SCA hodnotenie 86,5 hovorí za všetko.

Nechajte sa uniesť a užite si skvelý štart dňa s KÁVOHOLIK Jairo Arcila jahoda. Objednajte si teraz 200g balenie a urobte zo svojho ranného rituálu niečo jedinečné. Káva je pražená svetlo - pripravená na filter, ale odvážny milovník kávy nech odskúša aj espresso v pákovom kávovare. Tak na čo ešte čakáte? Objednajte si ju ešte dnes a zažite chuť, ktorú nezabudnete!
Obsah arabiky: 100
Krajina pôvodu: Kolumbia
Odroda: Castillo
Spracovanie: Honey

Rozmer: 135×110 mm Váha: 200 Balenie: vákuové balenie

Zaradené v kategóriách