Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Príčina smrti: MÍTING (P. Lencionci) [SK] - Patrick Lencioni

Príčina smrti: MÍTING (P. Lencionci) [SK]

Patrick Lencioni sa v ďalšom bestselleri v štýle manažérskej bájky zameriava na vyliečenie jedného z najboľavejších...


🍌 Odosielame o 7 dní.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

Patrick Lencioni sa v ďalšom bestselleri v štýle manažérskej bájky zameriava na vyliečenie jedného z najboľavejších problémov moderného biznisu, ktorý je zároveň aj najzanedbávanejší.

Tým problémom sú zlé a neproduktívne stretnutia. A to, čo navrhuje, je veľmi jednoduché a zároveň veľmi revolučné. Casey McDaniel, zakladateľ a CEO spoločnosti Yip Software, sa ocitol v pasci problému, ktorý sám spôsobil, ale nevie, ako z neho von. Ani netuší, koho by mohol požiadať o pomoc. Jeho zamestnanci mu nepomôžu. Oni sú z jeho mučivých porád frustrovaní ešte viac ako on sám. Do jeho sveta však vstúpi nečakaný poradca, Will Petersen. Vymyslí a navrhne nekonvenčný a radikálny spôsob reorganizácie všetkých stretnutí a porád vo firme. Casey je už taký bezradný, že je ochotný počúvať aj mladého Willa. A robí dobre…


Lencioni aj v tejto knihe používa fiktívny príbeh na to, aby ilustroval základný model riešenia pálčivého problému firemnej kultúry a zároveň ukázal, ako ho aplikovať v reálnom živote. Kniha Príčina smrti: MÍTING je návodom pre lídrov, ktorí chcú odstrániť zo života firmy mrhanie časom a frustráciu medzi zamestnancami. Mítingy v každej organizácii sa totiž môžu stať vzrušujúcim prostredím vášnivej zaangažovanosti všetkých členov tímu.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 150×235 mm ISBN: 9788081560590 Počet strán: 212 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách