Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Tvorivé písanie s prvkami tvorivej dramatiky riadené... (Aleksandra Vranić) - Aleksandra Vranič

Tvorivé písanie s prvkami tvorivej dramatiky riadené... (Aleksandra Vranić)

Kniha prináša novú metódu výučby tvorivého písania, podľa ktorej je možné dosiahnuť výborné výsledky aj u detí, ktoré si len...

Aleksandra VraničAT (2015)

🍌 Odosielame o 5 dní.
8,90€
Zľava 7%
8,28€

Kniha prináša novú metódu výučby tvorivého písania, podľa ktorej je možné dosiahnuť výborné výsledky aj u detí, ktoré si len osvojujú gramotnosť. Práve vtedy je dôležité, aby pocítili radosť z písania. Kniha prináša úplne nové, ale aj osvedčené techniky tvorivého písania, vždy ilustrované príkladmi z praxe, vrátane diel malých autorov, ktoré neraz boli aj ocenené na literárnych súťažiach. Tieto techniky sú skutočným generátorom vždy nových podnetov, ktoré žiakom umožňujú prejaviť svoju individualitu originálnym spôsobom. Textová koláž, štafetová báseň a rozprávkový kokteil sú len niektoré z nich.

Predstavy učiteľov o hladkom priebehu hodiny často kolidujú s potrebami žiakov, ktorí môžu odmietať spolupracovať, vznikajú krízy pri písaní, nedarí sa im v predpokladanom čase dokončiť texty atď. Nová metóda výučby tvorivého písania vyložená v tejto knihe sa zameriava aj na takéto situácie a prináša spôsoby ich riešenia, vedúce k obnoveniu tvorivosti, ktorá paradoxne môže ťažiť zo vzniknutého konfliktu, a všetko k spokojnosti žiaka a učiteľa.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788088954774 Počet strán: 104 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách