Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Sklo – socha, objekt, maľba, kresba a fotografia (Jankovičová Sabina) - Sabina Jankovičová

Sklo – socha, objekt, maľba, kresba a fotografia (Jankovičová Sabina)

Sklo je predovšetkým sochársky materiál, aj keď zatiaľ takto nie je primárne chápané. Umožňuje vyjadriť sa v priestore a...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,00€
Zľava 7%
14,88€

Sklo je predovšetkým sochársky materiál, aj keď zatiaľ takto nie je primárne chápané. Umožňuje vyjadriť sa v priestore a navyše tento priestor uzamknúť alebo dokonca rozšíriť v samotnej sklenenej hmote. Jednotliví autori ukazujú rôzne spôsoby, ako tento potenciál skla využiť. Sklo je zároveň aj novou možnosťou pre maliarsky prejav, prípadne pre iné výtvarné techniky ako je kresba a fotografia. Vo všetkých prípadoch otvára nové možnosti. Sklo je ako materiál výnimočné a umožňuje realizovať výnimočné vízie.
Glass is mainly a sculptural material, although it has not been primarily perceived in this way yet. It allows the artist to express themselves in space and moreover to lock away or even to extend this space in the glass substance. Individual artist present different ways of using the potential of glass. Glass also provides new possibilities for painting or other artistic techniques like drawing and photography. In any case, glass opens up brand new possibilities. As a material, glass is unique and allows implementing extraordinary visions.

Jazyk: slovenský, anglický Rok vydania: 2015 Rozmer: 230×280 mm ISBN: 9788089784011 Počet strán: 48 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách