Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Päť tajomstiev šťastného vzťahu medzi človekom a psom (José Arce) - José Arce

Päť tajomstiev šťastného vzťahu medzi človekom a psom (José Arce)

Pes je najlepší priateľ človeka, kamarát a spoločník. Medzi človekom a psom odnepamäti vládne prirodzené spojenectvo. No nie...

José ArceIkar (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 61%
5,00€

Pes je najlepší priateľ človeka, kamarát a spoločník. Medzi človekom a psom odnepamäti vládne prirodzené spojenectvo. No nie vždy je vzájomný vzťah taký harmonický, ako by sme si želali.
Cesta k vytvoreniu správneho vzťahu k nášmu psovi závisí od našich inštinktov i od inštinktov psa. Ak sa ho naučíme akceptovať a komunikovať s ním na vhodnej úrovni, bude sa cítiť bezpečne a dôverovať nám. Vtedy oceníme pravé spolunažívanie a vytvoríme ozajstný tím!
Malorský expert na psy José Arce sa v tejto knihe podelí o dlhoročné skúsenosti získané pri práci s ľuďmi a ich psami a prezradí, ako môžeme dať svojim psom to, čo naozaj potrebujú. Tým otvára dvere vybudovaniu lepšieho vzájomného vzťahu medzi človekom a psom.
Nadchnite sa zázrakom zvaným pes!
Z nemeckého originálu Meine 5 GeheimnissefüreineglücklicheMensch-Hund-Beziehung (GräfeundUnzerVerlagGmbH, München, 2014) preložila Katarína Halčinová.

Originálny názov: Meine 5 Geheimnissefüreineglückliche Mensch-Hund-Beziehung Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 177×242 mm ISBN: 9788055146843 Počet strán: 192 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách