Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Matematika 9 (Zuzana Bero) - Zuzana Berová, Peter Bero

Matematika 9 (Zuzana Bero)

Testovanie Nový pracovný zošit pre deviatakov. Matematika základnej školy zhrnutá v základných pojmoch, úlohy rozdelené...


🍌 Odosielame o 7 dní.
8,15€
Zľava 7%
7,58€

Testovanie

Nový pracovný zošit pre deviatakov.
Matematika základnej školy zhrnutá v základných pojmoch, úlohy rozdelené podľa obtiažnosti do troch úrovní, to všetko v 23 kapitolách na 104 stranách. Kvalitná príprava, ktorá je zárukou úspechu na Testovaní 9.

Dvadsaťtri kapitol
Urobili sme dôkladnú analýzu doterajších úloh deviatackych testovaní a potrebné vedomosti sme rozdelili do 23 kapitol. V každej sú na začiatku zhrnuté základné myšlienky potrebné pre úspešné riešenie úloh v tejto časti. Obťažnosť úloh má

Tri úrovne
V prvej úrovni sú naozaj jednoduché úlohy na precvičenie elementárnych zručností a upevnenie základných vedomostí. Mal by ich bez problémov zvládnuť každý žiak a zažiť tak pocit úspechu, ktorý ho bude motivovať k ďalšej práci.
V druhej úrovni sú úlohy, ktoré sú kvalitnou prípravou na skutočné testovanie.
Tretia úroveň presahuje obťažnosť štandardných úloh Testovania a zabezpečuje nadpriemerné zvládnutie učiva.

10 minút denne stačí
Na zvládnutie zručností potrebných pre úspech v Testovaní 9 v skutočnosti stačí málo. Pravidelný, systematický tréning. Preto ponúkame každému žiakovi jednoduchý a prehľadný Osobný plán pre Testovanie 9, v ktorom si môže naplánovať a sledovať svoju prípravu. Tri mesiace sú približne 90 dní a to je 900 minút, ktoré môžu každému priniesť úspech.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 205×294 mm ISBN: 9788097162924 Počet strán: 104 Väzba: šitá

Zaradené v kategóriách