Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Život bez strachu (Sineľnikov Valerij) [SK] - Valerij Sineľnikov

Život bez strachu (Sineľnikov Valerij) [SK]

Obľúbený autor učí, ako si poradiť so strachom. V prvom rade – ako strach rozpoznať, uvedomiť si ho, pochopiť jeho príčiny...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
5,90€
Zľava 7%
5,49€

Obľúbený autor učí, ako si poradiť so strachom. V prvom rade – ako strach rozpoznať, uvedomiť si ho, pochopiť jeho príčiny aj úlohu, ktorú možno v našom živote zohráva. A ďalej – ako sa ho zbaviť, premeniť zaužívané negatívne pocity a predstavy na nové, ktoré nás už viac nebudú oslabovať, ale posilňovať.

Ukážka:
Podvedomie využíva pocit strachu tak, že z neho robí obrannú funkciu. Veď pre každú ľudskú bytosť je veľmi dôležité cítiť sa v bezpečí. Pocit bezpečnosti a ochrany nám zaručuje pocit pokoja. Strach však uskutočňuje tieto pozitívne zámery zlým spôsobom. Prispieva k tomu, že prestávame dôverovať iným ľuďom a okolitému svetu vôbec a izolujeme sa od nich. A tak vzniká uzavretosť, čo v konečnom dôsledku vedie k osamelosti.
Okrem osamelosti má pocit strachu množstvo ďalších škodlivých vedľajších následkov. V skutočnosti strach priťahuje práve to, čoho sa bojíme.
To znamená, že zdroj strachu sa nachádza v samotnom človeku. Je veľmi dôležité pochopiť to. Najprv vyžarujeme do okolitého sveta agresiu, a potom zažívame strach alebo obavy — ako obrannú reakciu. Ale pred kým sa bránime? Ukazuje sa, že pred sebou samým.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 117×179 mm ISBN: 9788081004247 Počet strán: 120 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách