Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Rozprávaj mi o láske (Michael Quoist) [SK] - Michel Quoist

Rozprávaj mi o láske (Michael Quoist) [SK]

Slovo láska je v dnešnom čase sprofanované. Mnohí ľudia, najmä však mladí, nepoznajú podstatu, podoby ako aj pôvod lásky. Ba...

Michel QuoistLúč (2015)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,00€
Zľava 7%
5,58€

Slovo láska je v dnešnom čase sprofanované. Mnohí ľudia, najmä však mladí, nepoznajú podstatu, podoby ako aj pôvod lásky. Ba niektorí už ani neveria v lásku, zvlášť v manželskú lásku, čo býva najčastejší dôvod neúspešných vzťahov, vzťahov plných zmätkov a nedorozumení.

Michel Quoist vynikajúcim zrozumiteľným spôsobom objasňuje pojem LÁSKA, odhaľuje jej krásu, veľkosť, ale aj jej nároky. Obsahu knihy dal tajuplnú a podmanivú atmosféru.

Jeho rozprávanie o láske je zaodeté príbehom, v ktorom istý mladý človek pravidelne navštevuje mudrca, ktorý ho pomaly sprevádza pri objavovaní lásky. Mudrc pritom až dojemne pravdivo vystihuje myšlienkový vývoj a vnútorné zápasy mladého človeka a ponúka mu jedinečnú možnosť sa s láskou zoznámiť, naučiť sa milovať v čistote srdca a tak sa pripraviť na život v nerozlučnej dvojici.

Originálny názov: Parle-moi d'amour Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788081790027 Počet strán: 196 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách