🎄 Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ 🎄

Prežívať otcovo objatie

Jack FrostGD IDENTITY (2015)

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
11,00€
Zľava 10%
9,90€

🎁 Nakúp a vyhraj 15 x 50€ na ďalšie darčeky. Bližšie informácie a pravidlá súťaže TU

Kniha Prežívať otcovo objatie vám odhalí skúsenosť, ako osobne pocítiť Otcovo milujúce a utešujúce objatie. Ukáže vám oblasti, ktoré môžu brániť zakúsiť intímnejší vzťah s vaším Stvoriteľom. Jack Frost, služobník, líder a učiteľ, zjavuje lásku, ktorú Boh prechováva voči každému svojmu dieťaťu. Jeho láska sa nerozdeľuje podľa veku, rasy, pohlavia, politiky ani denominácie - Jeho objatie je tu pre všetkých.

Autor ponúka mnoho spôsobov ako priviesť nových, ale aj ostrieľaných veriacich bližšie k Nemu. Pravdy zdieľané v tejto knihe prinesú do vašich životov pozitívnu premenu. Predovšetkým však do vášho vzťahu s Bohom Otcom, ktorý prahne po vašej spoločnosti.

Kniha Prežívať Otcovo objatie nie je postavená na dohadoch. Stojí na Písme a silnej životnej skúsenosti muža, ktorého osobné svedectvo vás povzbudí a bude vás inšpirovať v túžbe po Božom večnom milujúcom objatí.

Originálny názov: Experiencing Father´s Embrace Rok vydania: 2015 ISBN: 9788097128579 Rozmer: 153×230 mm Počet strán: 257 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách