Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Život po strate, 3. vydanie (A. Moody Raymond) - Raymond A. Moody

Život po strate, 3. vydanie (A. Moody Raymond)

Raymond Moody, priekopník moderného výskumu zážitkov na prahu smrti a autor bestsellera Život po živote, úplne zmenil spôsob...

Raymond A. MoodyIkar (2015)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,90€
Zľava 7%
6,42€

Raymond Moody, priekopník moderného výskumu zážitkov na prahu smrti a autor bestsellera Život po živote, úplne zmenil spôsob nášho nazerania na smrť a umieranie.
V knihe Život po strate, ktorú napísal s Dianne Arcangelovou (bývalou riaditeľkou centra Elisabeth Küblerovej-Rossovej), Moody skúma, prečo nám smútok prináša toľko utrpenia a prečo sú niektorí ľudia schopní preniesť sa cez stratu a stať sa silnejší, ako boli predtým.
Autori nadväzujú na to, kde sa skončil Život po živote, a opisujú najnovšie výsledky skúmania zážitkov na prahu smrti. Potvrdzujú, že ľudia sa skôr vyrovnajú so smútkom, keď veria, že vedomie prežije telesnú smrť, lebo pochopenie „najväčšej záhady“ života so sebou prináša sebaistotu a vnútorný mier.
Z anglického originálu Raymond A. Moody& Diane Arcangel: LifeAfterLoss (Harper, San Francisco 2002) preložil Štefan Kočiš.

Originálny názov: Life After Loss Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 115×186 mm ISBN: 9788055145730 Počet strán: 208 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách