Super ponuka! Nakúp aspoň za 13€ a poštovné máš úplne zadarmo! Platí len do 20.6.2019!

Kniha Bez stopy (Colleen Cobleová) [SK] - Colleen Coble

Bez stopy (Colleen Cobleová) [SK]

Od pádu lietadla už uplynuli celé mesiace. Bree Nichollsová, záchranárka pátracieho tímu K-9 vie, že jej šanca nájsť v...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,90€
Zľava 55%
4,90€

Od pádu lietadla už uplynuli celé mesiace. Bree Nichollsová, záchranárka pátracieho tímu K-9 vie, že jej šanca nájsť v rozľahlej divočine michiganského Horného polostrova jej manžela a syna je každým dňom menšia. Pátra však ďalej. Ani srdce, ani verný pes Samson jej nedovolia vzdať sa.

V malej chatke hlboko v lesoch sa zobudí chlapček. Kým nevyzdravel, starala sa o neho istá samotárka, no vôbec nerozumie, prečo ho volá iným menom. A prečo seba nazýva jeho matkou. Chce odísť, no príde zima, a celý jeho život závisí len a len od nej.

Breeino nezlomné odhodlanie nájsť svoju rodinu medzičasom vedie k odhaleniu hrozného zločinu. S pomocou Kadea Matthewsa, rangera z národného parku, príde na to, že môže súvisieť aj s haváriou lietadla, ktorá jej vzala rodinu. Prinesie jej odhalenie vraha vnútorný pokoj? Alebo nebodaj aj stratenú rodinu?

Rockharborské romány sú štylizované do nespútanej nádhery Horného polostrova štátu Michigan. Vťahujú čitateľov do života a dobrodružstiev záchranného tímu a pátracích psov a zároveň odhaľujú tajomstvá kúzelnej divočiny.

„Colleen Cobleová je vynikajúcou rozprávačkou. Pri čítaní jej zápletiek budete počuť tlkot vlastného srdca a dychtivo otáčať stranu za stranou. A netrpezlivo čakať na ďalšiu jej knihu.”
KAREN KINGSBURYOVÁ, autorka Medzi nebom a morom

Originálny názov: Without a Trace Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 135×205 mm ISBN: 9788089822003 Počet strán: 312 Väzba: brožovaná