🌹 Daruj romantické knižné zľavy!

Kniha Príručka vojvodu (Framptonová Megan) - Megan Frampton

Príručka vojvodu (Framptonová Megan)

Vojvoda z Rutherfordu je boháč a vychýrený sukničkár. Celý Londýn vie, že manželstvu sa vyhýba ako čert krížu. Prečo si...

Megan FramptonIkar (2015)

🍌 Odosielame o 10 dní.
11,90€
Zľava 7%
11,07€

Vojvoda z Rutherfordu je boháč a vychýrený sukničkár. Celý Londýn vie, že manželstvu sa vyhýba ako čert krížu. Prečo si potom najal mladú guvernantku, ak si neplánuje založiť rodinu?
Keď slečna Lily Russelová prekročí prah veľkolepého domu vojvodu z Rutherfordu, hneď pochopí, aká ťažká skúška čaká nie len jej kariéru, ale aj srdce. O škandálnom správaní a neusporiadanom spôsobe života jej chlebodarcu si šepká celé mesto, no zároveň je to nesmierne príťažlivý muž, ktorý neskrýva záujem o Lily. Mladá dáma by rada podľahla jeho zvodom, no statočne odoláva. Vojvoda sa však nemieni tak ľahko vzdať. Nová guvernantka v ňom prebúdza najhriešnejšie fantázie, preto ju požiada o pomoc. Má z neho urobiť nového človeka.
Tak jednoducho to však nepôjde. Lily má jedno tajomstvo, a ak by vyšlo najavo, všetko by sa zmenilo...
Z anglického originálu The Duke's Guide To Correct Behavior
(Avon Books, New York 2014) preložila Monika Srnková.

Ukážka textu z knihyKeď vošla do miestnosti, zháčil sa. Po chvíli sa mu na tvári zjavilo sklamanie a napokon hnev.
„Ako si dovoľujete takto sem vtrhnúť? Mohol som práve... mohol som...“
odmlčal sa. Lily sa neovládla a doplnila ho: „Vystrájať?“
Pozrel sa na ňu, potom na bábiku a opäť na ňu. „Vystrájať, slečna Lily, to je ten správny výraz,“ vyštekol.
„Plánujete vystrájať, kým bude vo vašom dome dieťa?“ spýtala sa tak zmierlivo, ako sa len dalo. Nemala potuchy, čo vystrájanie vo vojvodovom ponímaní znamená, ale tušila, že by nebolo vhodné, keby sa toho svedkom stalo dieťa. Možno vystrájal len v spálňach a mala by varovať Rose, vlastne aj seba, najmä seba, aby sa od nich držala čo najďalej.
Nechcela ho predsa nachytať pri nejakej

Originálny názov: The Duke's Guide To Correct Behavior Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 133×207 mm ISBN: 9788055144672 Počet strán: 320 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách