🎬 Letný filmový FESTIVAL! Pozri si program zliav

Kniha Štíhla a fit s Evelyn (Evelyn.f) - Evelyn.f

Štíhla a fit s Evelyn (Evelyn.f)

Známa foodblogerka Evelyn.f je propagátorkou zásad oddelenej stravy a zdravého životného štýlu. Priznáva, že je milovníčkou...


🍌 Odosielame o 9 dní.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

Známa foodblogerka Evelyn.f je propagátorkou zásad oddelenej stravy a zdravého životného štýlu. Priznáva, že je milovníčkou dobrého jedla, ale vyberá si také , ktoré neublížia štíhlej línií a prospievajú ľudskému organizmu.
Aj napriek tomu, že je vyštudovaná stavárka, jej srdcovkou je dobré jedlo. Viac ako 20 rokov sa venuje experimentovaniu a tvorbe zdravých, ale zároveň gurmánskych receptov.
Základom jej receptov sú cenovo dostupné suroviny, ktoré nemajú nič spoločné s označením diétne. Evelyn.f, dokáže správnou kombináciou potravín vytvoriť jedlá pri ktorých sú nadšené chuťové poháriky, ale zároveň sú lichotivé každej postave.
Evelyn.f pravidelne zapĺňa svoj blog receptami a viac ako 20 tisícov fanúšikov je dôkazom, že jej gurmánske kreácie sú inšpiratívne a chutné.
V knihe nájdete 75 originálnych receptov, s ktorými schudnete a budete sa cítiť lepšie. Ale aj množstvo dobrých rád, tipov a odporúčaní, ktoré vychádzajú z autorkinej osobnej skúseností.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 185×245 mm ISBN: 9788097138028 Počet strán: 136 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách