Kniha Závislá od teba (Paigeová Laurelin) - Laurelin Paige

Závislá od teba (Paigeová Laurelin)

Krásna Alayna Withersová vie, čo znamená prenasledovanie a zákazy približovania, ale to už aj s pomocou terapeutky azda...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,90€
Zľava 15%
10,12€

Krásna Alayna Withersová vie, čo znamená prenasledovanie a zákazy približovania, ale to už aj s pomocou terapeutky azda prekonala. V ruke má novučičký vysokoškolský titul a premyslenú celú budúcnosť – získa lepšiu pozíciu v nočnom klube, kde pracuje, a vyhne sa každému mužovi, ktorý by mohol spustiť jej obsedantnú poruchu. Dokonalý plán! Alayna však vôbec nerátala s Hudsonom Pierceom, novým majiteľom klubu. Je inteligentný, bohatý a neuveriteľný fešák – presne typ muža, od ktorého by sa mala držať čo najďalej, ak sa chce vyhnúť prízrakom z minulosti.
Lenže osud to chcel inak a Alayna je už stredobodom Hudsonovho záujmu. Chce ju dostať do postele a vôbec sa tým netají. Keď jej Hudson dá neodolateľnú obchodnú ponuku, už sa mu viac nemôže vyhýbať a jeho magnetizmu sa nedá ubrániť...
Keď zistí, že aj Hudson má svoju temnú minulosť, je už neskoro. Alayna si uvedomuje, že s problematickejším chlapom sa ani zapliesť nemohla. Je však možné, že práve ich minulosť im dá šancu navzájom sa vyliečiť a konečne nájsť skutočnú lásku.
Z anglického originálu Fixed on You (Mandevilla Press, Weston 2013) preložila Bianka Filipová.

Ukážka textu z knihy„Tak, čo vám prinesiem?“ Slová mi uviazli v krku, len čo som sa pozrela tomu mužovi do očí. Pohľad, ktorý sa stretol s mojím pohľadom mi náhle vysal vzduch z pľúc. Ten muž... bol... krásny.
Nenormálne krásny.
Nedokázala som od neho odvrátiť pohľad. Jeho výzor magnetizoval. A to značilo, že ide o typ, ktorému by som sa mala vyhnúť.
Po niekoľkých zlomených srdciach, ktoré som zažila v minulosti som prišla na to, že muži, ktorí ma priťahujú, patria do dvoch kategórií. Prvá by sa dala nazvať Vyspi sa a zabudni. To boli muži, ktorí ma v posteli rajcovali, ale mohla som ich poľahky opustiť, ak to bolo nutné. Jediná skupina, s ktorou som sa teraz zapletala. Boli bezpeční. Do tejto kategórie patril David.
No potom boli muži, ktorí boli všetko, len nie bezpeční. Nepatrili do skupiny Vyspi sa a zabudni. Pri nich som si hovorila: Och, doriti! Priťahovali ma s takou intenzitou, že som sa nimi dala pohltiť a úplne som sa sústredila na všetko, čo robili, hovorili, čím boli. Od takých som utekala, rýchlo a ďaleko.
Dve sekundy od okamihu, čo sme sa s mužom na seba pozreli, som vedela, že je načase vziať nohy na plecia.

Originálny názov: Fixed on You Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788055143682 Počet strán: 304 Väzba: pevná