Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti (Lagercrantz David) - David Lagercrantz

Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti (Lagercrantz David)

Román Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti z pera Davida Lagercrantza je štvrtým dielom fenomenálnej série Millennium...

David LagercrantzIkar (2015)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,90€
Zľava 7%
14,79€Román Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti z pera Davida Lagercrantza je štvrtým dielom fenomenálnej série Millennium Stiega Larssona, autora prvých troch častí (Muži, ktorí nenávidia ženy, Dievča, ktoré sa hralo s ohňom, Vzdušný zámok, ktorý vybuchol).
Časopis Millennium má nových vlastníkov. Zlé jazyky tvrdia, že éra Mikaela Blomkvista sa skončila, aj sám Blomkvist zvažuje zmenu zamestnania.
Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku. Berie na seba riziká, ktorým sa doteraz vyhýbala. Toto sa na ňu nepodobá.
Špičkový odborník na výskum umelej inteligencie profesor Frans Balder zavolá uprostred noci Blomkvistovi, aby ho informoval, že disponuje šokujúcimi informáciami o amerických tajných službách. Prezradí mu, že bol v kontakte s mladou geniálnou hackerkou. Blomkvist tuší, o koho ide.
V Blomkvistovi skrsne nádej na senzačné odhalenie, ktoré on aj časopis Millennium zúfalo potrebujú. Ako zvyčajne, Lisbeth Salanderová sleduje svoje vlastné ciele. Nadišiel čas, aby sa ich životné cesty opäť stretli.
Zo švédskeho originálu Det som inte dödar oss
(Norstedts, Štokholm 2015) preložil Jozef Zelizňák.

Originálny názov: Det som inte dödar oss Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 155×240 mm ISBN: 9788055143804 Počet strán: 432 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách