🎄Kráľovské Vianoce: tipy na darčeky a súťaž o 50 € poukážky!🎁

Kniha Matematika pre 1. ročník základných škôl (pracovná učebnica, 1. časť) - Pavol Černek, Janka Rýglová, Svetlana Bednářová

Matematika pre 1. ročník základných škôl (pracovná učebnica, 1. časť)


🍌 Odosielame o 7 dní.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
5,70€
Zľava 7%
5,30€

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu.

Matematika pre 1. ročník základných škôl (1. časť) autorov P. Černek – J. Rýglová - S. Bednářová prináša koncepčné prepojenie pracovných učebníc týchto autorov pre 1. a 2. ročník ZŠ.

Pracovná učebnica kladie dôraz na inovatívne metódy vyučovania matematiky a dáva väčší priestor úlohám na hlbší rozvoj tvorivého matematického myslenia. V pracovnej učebnici sú jednotlivé typy úloh a aktivít graficky rozlíšené podľa ich náročnosti a podľa spôsobov práce s týmito úlohami. Priamo na stranách sú aj metodické usmernenia pre učiteľa, ktoré predstavujú základnú metodickú oporu pre prácu s pracovnou učebnicou.

  • Pracovnú učebnicu dopĺňajú pútavé ilustrácie Jaroslavy Kolačkovej.
  • Učebnica dáva väčší priestor úlohám na hlbší rozvoj tvorivého matematického myslenia, divergentným úlohám a nadväzujúcim sériám úloh projektového typu.
  • Každá strana tvorí samostatný celok s rozsahom prispôsobeným vyučovacej jednotke, jednotlivé typy úloh a aktivít sú graficky rozlíšené podľa ich náročnosti a podľa spôsobov práce s týmito úlohami.

Jazyk: slovenský Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081460227 Počet strán: 80 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách