Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Správa a vymáhanie pohľadávok 2 (Mgr. Ing. Peter Daniel, PhD.) [SK] - Peter Daniel

Správa a vymáhanie pohľadávok 2 (Mgr. Ing. Peter Daniel, PhD.) [SK]

Odborná publikácia „Správa a vymáhanie pohľadávok 2“ nadväzuje na mimoriadne úspešnú odbornú monografiu „Správa a vymáhanie...


🍌 Odosielame o 4 dni.
8,22€
Zľava -217%
26,03€

Odborná publikácia „Správa a vymáhanie pohľadávok 2“ nadväzuje na mimoriadne úspešnú odbornú monografiu „Správa a vymáhanie pohľadávok“. Praktická časť každej kapitoly je obohatená o príklady, analýzy, vzory dokumentov, tlačív a podaní, ako aj výber z relevantných súdnych rozhodnutí. Oživením publikácie sú odpovede pohľadávkových expertov na otázky súvisiace s témami jednotlivých kapitol.

Autor publikácie Mgr. Ing. Peter Daniel, PhD. využil pri tvorbe publikácie svoje praktické skúsenosti z vymáhania pohľadávok, ktoré ako ekonóm a právnik vo vyváženej podobe oboch profesií ponúka čitateľom.

Praktická príručka „Správa a vymáhanie pohľadávok 2“ spolu s monografiou „Správa a vymáhanie pohľadávok“ tvoria výnimočnú pomôcku pre všetkých, ktorí sa zaoberajú riadením pohľadávok, a jej rozsiahly odborný záber ocenia ekonómovia, právnici, pracovníci inkasných agentúr, exekútorských úradov, bánk či poisťovní.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 146×209 mm ISBN: 9788081681448 Počet strán: 472 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách