Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Ako funguje Google (Schmidt & Jonathan Rosenberg Eric) - Eric Schmidt, Jonathan Rosenberg

Ako funguje Google (Schmidt & Jonathan Rosenberg Eric)

Predseda predstavenstva a bývalý výkonný riaditeľ Googlu Eric Schmidt, rovnako ako bývalý senior viceprezident Jonathan...


🍌 Odosielame o 5 dní.
16,90€
Zľava 7%
15,72€

Predseda predstavenstva a bývalý výkonný riaditeľ Googlu Eric Schmidt, rovnako ako bývalý senior viceprezident Jonathan Rosenberg prišli do Googlu pred viac ako desiatimi rokmi ako skúsení manažéri. Už vtedy bola firma známa tým, že všetko robí inak. Ak chceli Eric s Jonathanom uspieť, museli sa od základov znova naučiť všetko o manažovaní a obchode.
Dnes je Google celosvetovou ikonou, ktorá svojimi inováciami posúva hranice možného. Ako funguje Google je zábavne a ľahko napísaný „šlabikár“ toho, čo sa Eric s Jonathanom naučili počas budovania spoločnosti. Autori vysvetľujú, ako technológie zmenili rovnováhu moci a tá sa presunula od firiem k zákazníkom, ako aj to, že jediným spôsobom, ako v ustavične sa meniacom prostredí uspieť, je vytvoriť lepšie produkty a prilákať nový „typ“ všestranných zamestnancov. Tých Eric s Jonathanom nazývajú „šikovní kreatívci“. Autori sa v knihe zameriavajú na firemú kultúru, stratégiu, vyhľadávanie talentov, proces rozhodovania, komunikáciu, inovácie, pričom svoje manažérske zásady („Konsenzus si vyžaduje nesúhlas,“ „Vyhoďte podliakov, ale o divy sa bite“) dopĺňajú historkami, ktoré doteraz kolovali len v kuloároch spoločnosti Google.
V dnešnej rýchlej dobe môžete v podnikaní uspieť len tak, že prilákate šikovných a kreatívnych ľudí a vytvoríte pre nich prostredie, v ktorom môžu vyniknúť a rásť. Ako na to vám prezradí táto výnimočná kniha Ako funguje Google.
Z anglického originálu How Google Works (Grand Central Publishing, New York 2014) preložil Matej Duman

Originálny názov: How Google Works Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 154×233 mm ISBN: 9788055142708 Počet strán: 336 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách