⛱️ S Dánom na leto: Nový Dominik Dán v predpredaji!

Kniha Zbierka úloh z matematiky pre 1. ročník základných škôl - Miroslav Belic, Jana Striežovská

Zbierka úloh z matematiky pre 1. ročník základných škôl

Zbierka úloh je tradičnou a žiadanou učebnou pomôckou k učebniciam matematiky. Zbierka ponúka množstvo príkladov a slovných...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,80€
Zľava 7%
6,32€

Zbierka úloh je tradičnou a žiadanou učebnou pomôckou k učebniciam matematiky. Zbierka ponúka množstvo príkladov a slovných úloh na docvičovanie a opakovanie učiva matematiky v 1. ročníku ZŠ. Úlohy sú určené na samostatnú prácu žiaka s možnosťou výberu ich náročnosti.
Pútavé grafické spracovanie zbierky rešpektujúce vekové osobitosti žiakov 1. ročníka ZŠ podporuje vytváranie a upevňovanie matematických predstáv. Úlohy korešpondujú s úlohami v pracovných učebniciach, sú hravé a usporiadané podľa náročnosti. Rôznorodosť úloh umožňuje rozvoj matematickej gramotnosti podľa individuálnych potrieb a možností žiakov. Učiteľovi umožňuje zbierka jednoducho a efektívne zabezpečiť výberom vhodných úloh individualizáciu vyučovania žiakov 1. ročníka.
V zbierke sú zaradené aj zábavné a pútavé úlohy so silným motivačným nábojom, ktoré vzbudzujú záujem žiakov riešiť ich aj mimo vyučovania.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081460920 Počet strán: 64 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách