Super ponuka! Nakúp aspoň za 13€ a poštovné máš úplne zadarmo! Platí len do 20.6.2019!

Kniha Humorista na dereši (Grexa Ján) - Ján Grexa

Humorista na dereši (Grexa Ján)

Kniha je plná humoru s množstvom neošúchaných nápadov a je čitateľsky príťažlivá. Je koncipovaná do niekoľkých kapitol s...


🍌 Odosielame o 12 dní.
6,27€
Zľava 10%
5,64€

Kniha je plná humoru s množstvom neošúchaných nápadov a je čitateľsky príťažlivá. Je koncipovaná do niekoľkých kapitol s rôznym humoristicko-satirickým arzenálom.
Nájdete tu vtipné otázky a odpovede z televíznej relácie Dereš, plné štipľavého humorného nasadenia. Sú tu vtipné ponášky na ľudovú poéziu, veselé odbočenia zo života našich grófov, vicišpánov, drábov, zbojníkov, humorný život valachova bačov konfrontovaný so súčasným životom.
Zasmejete sa na aforizmoch, rôznych literárnych formách humoru. Ján Grexa hýri nápadmi, inšpiruje sa ľudovými rozprávkami, piesňami, listami, prednáškami, je mu blízky cimermanovský humor. Nájdeme tu i „krológy“, čo je opak „nekrológov“ z nášho praveku, stredoveku, či novoveku. Kniha má na svojich čitateľov pripravený celý repertoár humoristu a satirika, aby pobavila, rozveselila a dala dobrý čitateľský zážitok.
Populárny slovenský humorista Ján Grexa (1941) je známy nielen z vtipných a pohotových odpovedí v zábavnej relácii Dereš, ale aj ako autor duchaplných epigramov, aforizmov, humoristických a satirických poviedok, scénok, či iných žánrov na vyvolanie smiechu a dobrej nálady. Jeho humor je nielen to, že rozrehoce ľudí, ale aj to, keď sa „iba” usmieva duša.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2004 Rozmer: 135×210 mm ISBN: 8085451239 Počet strán: 136 Väzba: pevná