Gorila je tu stále pre teba! Expresné doručenie na druhý deň už od 2,97€

Kniha Zbierka úloh z matematiky 2. (Miroslav Belic, Janka Striežovská) [SK] - Miroslav Belic, Janka Striežovská

Zbierka úloh z matematiky 2. (Miroslav Belic, Janka Striežovská) [SK]

Pre prvý stupeň základných škôl Zbierka úloh je tradičnou a žiadanou učebnou pomôckou k učebniciam matematiky, slúži ako...


🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
5,90€

Pre prvý stupeň základných škôl

Zbierka úloh je tradičnou a žiadanou učebnou pomôckou k učebniciam matematiky, slúži ako doplňujúca pomôcka k súboru učebných materiálov Matematika 2. Ponúka množstvo príkladov a slovných úloh na na precvičovanie základného učiva v 2. ročníku ZŠ, ako i úlohy doplňujúceho a rozširujúceho charakteru, ktoré podporujú rozvoj matematického myslenia žiakov.
Úlohy sú určené na samostatnú prácu žiaka s možnosťou výberu ich náročnosti. Nachádzajú sa v nej aj špeciálne úlohy (označené symbolom psej labky), ktoré môžu slúžiť ako jeden z viacerých diagnostických nástrojov, pomocou ktorých možno zistiť a včas podchytiť možné vývojové poruchy učenia. Rôznorodosť úloh umožňuje rozvoj matematickej gramotnosti podľa individuálnych potrieb a možností žiakov. Učiteľovi umožňuje zbierka jednoducho a efektívne zabezpečiť výberom vhodných úloh individualizáciu vyučovania žiakov 2. ročníka. Pútavé grafické a ilustračné spracovanie motivuje žiakov k práci a zároveň umožňuje rozvíjanie medzipredmetových vzťahov.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 210×297 mm ISBN: 9788081460951 Počet strán: 64 Väzba: šitá

Zaradené v kategóriách