Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha O čakrách a energetických telách (Osho) [SK] - Osho

O čakrách a energetických telách (Osho) [SK]

Osho podrobne rozoberá energetický systém ľudského tela – čakry a jemnohmotné telá. Týchto sedem „vrstiev“ našej bytosti...

OshoEugenika (2014)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,61€
Zľava 7%
10,80€

Osho podrobne rozoberá energetický systém ľudského tela – čakry a jemnohmotné telá. Týchto sedem „vrstiev“ našej bytosti zodpovedá siedmym úrovniam reality a vedomia. Na čakry a jemné telá môžeme rôznym spôsobom vplývať (myslením, meditáciou, stravou...), a naopak – ich stav ovplyvňuje to, ako sa cítime a ako sa nám darí. Dozviete sa tu veľa aj o prebudení kundaliní a sexualite, o joge a tantre, emóciách a vzťahoch, hmote a duchovných sférach bytia, snoch a mysli, spánku a bdelosti... Osho tiež vysvetľuje metódy očisťovania a uvádza rôzne inšpirujúce myšlienky, námety a rady. Jeho poznatky o energiách kladú dôraz na osobný zážitok: každý sa musí sám prepracovať k najvyššiemu stavu – nirváne.

Ukážka:
Človek musí vstúpiť do meditácie a potom začne energia prúdiť. Vašou úlohou je, aby ste meditovali. Len čo sa ponoríte do hlbokej meditácie, začne vnútorná energia stúpať nahor a vy cítite, že sa jej prúdenie zmenilo. Môžete to cítiť rôznymi spôsobmi a niekedy sa to prejaví aj na fyzickej úrovni. Napríklad z biologického hľadiska býva považované za znak zdravia, keď máte teplé ruky a chladnú hlavu. Z biologického hľadiska je to dobrý znak. Pokiaľ je to naopak – nohy sú chladné a hlava teplá - človek je chorý. Ale to isté sa stane, keď začne kundaliní stúpať hore: nohy sú odrazu chladné.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788081003769 Počet strán: 296 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách