Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Zaľúbení do Paríža (Andrea Puková, Peter Župník) [SK] - Andrea Puková, Peter Župník

Zaľúbení do Paríža (Andrea Puková, Peter Župník) [SK]

V knižke Zaľúbení do Paríža - kaviarenské romance mesta svetiel a jeho literárny život - nájdete 60 kaviarní, 3...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
33,00€
Zľava 21%
26,07€V knižke Zaľúbení do Paríža - kaviarenské romance mesta svetiel a jeho literárny život - nájdete 60 kaviarní, 3 kníhkupectvá, 3 hotely, jednu pasáž, dva parky, tančiareň, najmenšiu ulicu Paríža a jeden pouličný bufet. Môžete čítať jednu kaviareň za druhou, ako sa číta príbeh, alebo môžete knihu používať ako bedeker - sú tam všetky potrebné informácie o otváracích hodinách či o tom, ako sa do ktorej kaviarne dostanete. No môžete tiež knižkou blúdiť len tak, ako sa blúdi Parížom. Na každom z týchto miest objavíte aspoň jedného spisovateľa či spisovateľku, ľudí, ktorí tu strávili kúsok života, nasťahovali sa sem, chtiac-nechtiac sa doň zaľúbili a napísali o ňom.

A každá z týchto kaviarní tu má fotografický portrét od Petra Župníka, jedného z najvýznamnejších česko-slovenských fotografov svojej generácie, už dvadsať rokov Parížana. Konečnú podobu Zaľúbených do Paríža vytvoril Ján Šicko, ktorý si v týchto dňoch prevzal ocenenie Najkrajšia kniha Slovenska 2013 za grafickú úpravu knihy Ivy Mojžišovej Škola moderného videnia.

Zaľúbení do Paríža - 75 príbehov, 89 digitálnych fotografií v špeciálnej úprave Petra Župníka, 16 veľkých čiernobielych fotografií, vyvolaných a domaľovaných autorom a následne skenovaných

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 185×250 mm ISBN: 9788022413251 Počet strán: 272 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách