Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

CD album MLSNA MILAN: MALOKARPATSKA KAPELA/STRYCO MARCIN/KOLEKCIA 1-2-3 (  3-CD)

MLSNA MILAN: MALOKARPATSKA KAPELA/STRYCO MARCIN/KOLEKCIA 1-2-3 ( 3-CD)

Rok vydání: 2014 Strýco Marcin zo Švajncbachu. Meno znie dobre - cítiť v ňom prvky urodzenosti, ktorá nositeľovi mena -...

Forza Music (2014)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,49€
Zľava 7%
12,55€

Rok vydání: 2014

Strýco Marcin zo Švajncbachu. Meno znie dobre - cítiť v ňom prvky urodzenosti, ktorá nositeľovi mena - vzhľadom na jeho výsostné postavenie v hierarchii slovenských ľudových rozprávačov - právom patrí. Ale v skutočnosti je v tom háčik. Strýco Marcin totiž nepochádza zo Švajncbachu, ale z Pezinka. Naviac sa volá Milan Mlsna, či vlastne Bohumil Mlsna. Poznáme ho z estrád a z rozhlasu, najmä z rozhlasových Silvestrov a z množstva vtipných relácií, no i z televíznych programov.

A napokon... nie je iba obyčajným ľudovým rozprávačom. Milan Mlsna vytvoril svojráznu postavu, ktorú možno charakterizovať ako žoviálneho starnúceho ujka s veľkým zmyslom pre humor, ktorý vie obdivuhodne šikovne vyriešiť aj tú najspletitejšiu situáciu, aby sa vzápätí zamotal do úplne jednoduchého a preto často nepochopiteľného problému. Dobrákčik od kosti, ale beda... Tento dobráčik, síce v sympatickej miere, ale predsa má aj niektoré tienisté vlastnôstky. Ale kto ich nemá?

(Digipack)

Rok vydania: 2014 Rozmer: 142×126 mm Výrobca: 912864-2 Obal: CD obal

Zaradené v kategóriách