Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra Munchkin - Karetní hra

Munchkin - Karetní hra

Steve JacksonVanguard (2014)

🍌 Odosielame o 5 dní.
18,75€
Zľava 7%
17,44€

Obľúbená satirická fantasy hra, ktorá paroduje Dungeon and Dragons a iné RPG hry. Vašou úlohou je pobiť všetko živé na čo narazíte pri preskúmavaní podzemia, získať poklady, podporovať a vzápätí podrážať súperov a predovšetkým rychlejšie ako ostatní zvyšovať úroveň svojej postavy. Víťazí hráč, ktorému sa ako prvému podarí dosiahnuť desiatu úroveň.
A na čo sa všetko sa môžete tešiť pri potulkách podzemím? Skrýva sa tam napríklad Chromý goblin, Vreštiaci blbec, Veľké zúrivé kura, 3872 škriatkov, Lietajúce žaby, Rôsolový osemsten, samozrejme aj nejaký ten drak, no nie hocijaký, ale rovno Atómový.
Prekvapiť vás však môžu aj ohavnosti ako Právnik, Poisťovací agent, Blinkaču, Slintajúci hlien, Vysávač tváre a Neuveriteľná nevýslovná hrôza, no a na každom kroku číhajúce kliatby.
Je jasné, že takéto príšery nezabijete len tak obyčajnými zbraňami, preto tu môžete získať povestnú Motorovú pílu krvavého rozkúskovania, Dýku zrady, Kyjak gentlemanov, Punčocháče obrej sily, Zvodné kolenné chrániče a tiež rôzne elixíry, zbroje a užitočné vecičky, bez ktorých sa správny hrdina nezaobíde.

Obsah hry: 168 kariet, pravidlá

Jazyk: anglický Rok vydania: 2014 Rozmer: 158×234 mm Výrobca: 1029

Zaradené v kategóriách